Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Zostań Partnerem Karty Dużej Rodziny

Czcionka:

 Zostań Partnerem Karty Dużej Rodziny!

 

 

Zapraszamy lokalnych przedsiębiorców i instytucje z terenu Krynicy Morskiej zainteresowanych działaniem na rzecz rodzin wielodzietnych, do włączenia się do Programu Karty Dużej Rodziny.

Status partnera programu to szereg korzyści, takich jak wzrost rozpoznawalności czy też pozyskanie grupy lojalnych klientów.

 

 

Liczba partnerów Karty Dużej Rodziny systematycznie rośnie. W programie uczestniczy już ponad 1000 firm i instytucji, które oferują zniżki dla rodzin w ok. 10,5 tys. miejsc w całej Polsce.

Firmy i instytucje, które chcą dołączyć do do programu KDR mogą zrobić to szybciej za pośrednictwem deklaracji online.

Nowy Moduł Obsługi Partnera w ramach programu Karta Dużej Rodziny dostępny na stronach rodzina.gov.pl oraz empatia.mpips.gov.pl ułatwia przystąpienie do programu. Jak się zgłosić? To proste: wystarczy wypełnić e-deklarację, poprzez wskazanie m.in. jakie zniżki chce się zaoferować. Po uzgodnieniu warunków współpracy Minister Pracy i Polityki Społecznej lub Wojewoda (w przypadku podmiotów działających lokalnie) podpisze z firmą lub instytucją umowę.

Nowy moduł ułatwia potencjalnym partnerom dołączenie do programu, przyspieszy cały proces, a także usprawni pracę jednostek odpowiedzialnych za zawieranie umów z nowymi partnerami.

Deklaracje można złożyć tutaj:

https://empatia.mpips.gov.pl/web/piu/formularz-zgłoszenia-kdr

Zegar

Kalendarium

Styczeń 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

GKRPA

Bezpieczeństwo seniorów

Wypożyczanie sprzętu dla niepełnosprawnych