Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kadra Ośrodka

Czcionka:

1. Kierownik: mgr Agnieszka Murawska-Nikołajuk,​ e-mail: a.murawska@mops-krynicamorska.pl

WYDZIAŁ FINANSOWY

2. Główny Księgowy: mgr Elżbieta Krajcarz, e-mail: e.krajcarz@mops-krynicamorska.pl
 
WYDZIAŁ ŚW. RODZINNYCH I FUNDUSZU ALIMENTACYJNEGO
3. Starszy inspektor:  lic. Katarzyna Borkowska,  e-mail:  k.borkowska@mops-krynicamorska.pl (Fundusz Alimentacyjny, świadczenia rodzinne i opiekuńcze)
 
WYDZIAŁ SYSTEMU POMOCY SPOŁECZNEJ
- dział ds. asysty rodzinnej:
4. Asystent rodziny: lic. Paulina Kobiela, e-mail: p.kobiela@mops-krynicamorska.pl (Zespół Interdyscyplinarny)
 
- dział ds. pomocy społecznej:
5. Pracownik socjalny w zastępstwie: mgr Katarzyna Herman, e-mail: k.herman@mops-krynicamorska.pl
 
6. Pracownik socjalny w zastępstwie: mgr Małgorzata Seremak, e-mail: m.seremak@mops-krynicamorska.pl
 
7. Aspirant Pracy Socjalnej: Anna Liedtke, e-mail: a.liedtke@mops-krynicamorska.pl (świadczenie wychowawcze 500+, Dobry Start)
 
- dział ds. usług opiekuńczych:
8. Opiekunka społeczna: Małgorzata Zawadzka
 
9. Opiekunka społeczna: Aneta Kaczmarek
 
10. Opiekunka społeczna: Katarzyna Sapieja

 

 
 
 

 

TELEFONICZNY PUNKT POTRZEB-SZCZEPIENIE PRZECIWKO SARS-CoV-2

TELEFONICZNY PUNKT POTRZEB TRANSPORTOWYCH -SZCZEPIENIE PRZECIWKO SARS-CoV-2

55 620 24 17, OD PONIEDZIAŁK DO PIĄTKU W GODZINACH 7:00 - 15:00
 

INFOLINIA DLA SENIORÓW

SENIORZE!

MASZ WIĘCEJ NIŻ 70 LAT
I POTRZEBUJESZ WSPARCIA?

ZADZWOŃ NA INFOLINIĘ

22 505 11 11

Zegar

Kalendarium

Listopad 2021
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

GKRPA

Bezpieczeństwo seniorów

Wypożyczanie sprzętu dla niepełnosprawnych

Nieodpłatna pomoc prawna

Na terenie powiatu nowodworskiego funkcjonują 2 punkty, w których można skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej:

- ul. Warszawska 28B, 82-100 Nowy Dwór Gdański- budynek Sądu Rejonowego w Malborku- I piętro- czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-13:00

- ul. Morska 11, 82-103 Stegna- budynek Domu Pomocy Społecznej "MORS"- czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-13:00