Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kadra Ośrodka

Czcionka:

1. Kierownik:    mgr Agnieszka Murawska-Nikołajuk​   e-mail: a.murawska@mops-krynicamorska.pl

2. Główny Księgowy:   Krystyna Marciniak  e-mail: k.marciniak@mops-krynicamorska.pl
 
3. Pracownik d/s świadczeń rodzinnych:   lic. Katarzyna Borkowska  e-mail:  k.borkowska@mops-krynicamorska.pl
 
4. Pracownik socjalny:  mgr Anna Skowron  e-mail:  a.skowron@mops-krynicamorska.pl
 
5. Asystent rodziny:   mgr Katarzyna Wota email: k.wota@mops-krynicamorska.pl
 
6. Aspirant pracy socjalnej:  mgr. Marcin Kacpura m.kacpura@mops-krynicamorska.pl
 
7. Opiekunka społeczna:  Urszula Jaszczuk
 
 

 

Zegar

Kalendarium

Listopad 2017
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

GKRPA

Bezpieczeństwo seniorów

Wypożyczanie sprzętu dla niepełnosprawnych