Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kadra Ośrodka

Czcionka:

1. Kierownik: mgr Agnieszka Murawska-Nikołajuk,​ e-mail: a.murawska@mops-krynicamorska.pl

WYDZIAŁ FINANSOWY

2. Główny Księgowy: mgr Elżbieta Krajcarz, e-mail: e.krajcarz@mops-krynicamorska.pl
 
WYDZIAŁ ŚW. RODZINNYCH I FUNDUSZU ALIMENTACYJNEGO
3. Starszy inspektor:  lic. Katarzyna Borkowska,  e-mail:  k.borkowska@mops-krynicamorska.pl (Fundusz Alimentacyjny, świadczenia rodzinne i opiekuńcze)
 
WYDZIAŁ SYSTEMU POMOCY SPOŁECZNEJ
- dział ds. asysty rodzinnej:
4. Asystent rodziny: lic. Paulina Kobiela, e-mail: p.kobiela@mops-krynicamorska.pl (Zespół Interdyscyplinarny)
 
- dział ds. pomocy społecznej:
5. Pracownik socjalny: mgr Ewa Marzec, e-mail: e.marzec@mops-krynicamorska.pl
 
6. Pracownik socjalny: mgr Izabela Tkacz, e-mail: i.tkacz@mops-krynicamorska.pl
 
7. Aspirant Pracy Socjalnej: Anna Liedtke, e-mail: a.liedtke@mops-krynicamorska.pl (świadczenie wychowawcze 500+, Dobry Start)
 
- dział ds. usług opiekuńczych:
8. Opiekunka społeczna: Małgorzata Zawadzka
 
9. Opiekunka społeczna: Magdalena Kaliszuk

 

 
 
 

 

Zegar

Kalendarium

Lipiec 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

GKRPA

Bezpieczeństwo seniorów

Wypożyczanie sprzętu dla niepełnosprawnych

Nieodpłatna pomoc prawna

Na terenie powiatu nowodworskiego funkcjonują 2 punkty, w których można skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej:

- ul. Warszawska 28B, 82-100 Nowy Dwór Gdański- budynek Sądu Rejonowego w Malborku- I piętro- czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-13:00

- ul. Morska 11, 82-103 Stegna- budynek Domu Pomocy Społecznej "MORS"- czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-13:00